Meble dla firm

Oferujemy rozwiązania, których nie znajdą Państwo w produkcji seryjnej. Ich przewagą jest nie tylko niepowtarzalność, ale też fakt, że takie meble biurowe są dopasowane do konkretnej przestrzeni oraz potrzeb pracowników na konkretnym stanowisku. Niektóre branże wymagają bowiem indywidualnego podejścia, o które trudno przy zakupach w ogromnych sieciach meblarskich.

Meble biurowe na zamówienie – specjalistyczne warianty do każdej firmy

Biurka, lady recepcyjne i inne warianty mebli wykonywanych na zamówienie, przeznaczone są dla specjalistów, mających jasno sprecyzowane oczekiwania względem wyposażenia miejsca pracy. Niezależnie od tego, czego dotyczy konkretne zamówienie mebli do firmy, zawsze:

  1. Staramy się poznać naszego klientaZdajemy sobie sprawę, że podczas wyrobu specjalistycznych mebli biurowych należy na chwilę zawiesić to, co się wie o danym rodzaju mebla, i podejść do tematu z otwartą głową. Cenne informacje dotyczące charakteru zlecenia czerpiemy bezpośrednio od klienta. To on opowiada nam o swojej pracy oraz o tym, co mogłoby ją ułatwić i uczynić bardziej wydajną. Wychodzimy z założenia, że taki wywiad z osobą, dla której stworzony ma być mebel, jest wart dużo więcej niż jakikolwiek inny research.
  2. ObserwujemyJeśli jest taka konieczność, umawiamy się z klientem, żeby zaobserwować, jak pracuje. W ten sposób wzbogacamy wcześniej zdobyte informacje o cenną, praktyczną wiedzę. W razie jakichkolwiek wątpliwości konsultujemy się ze zleceniodawcą i upewniamy się, czy dobrze zrozumieliśmy jego oczekiwania.
  3. Zaczynamy pracę nad produktemBierzemy sobie do serca wszystkie sugestie klienta, a następnie precyzyjnie realizujemy projekt. Używamy przy tym tylko materiałów odpornych na uszkodzenia i łatwych w pielęgnacji. Zależy nam, żeby nasze wyroby służyły osobom, które zgłaszają się do nas po pomoc, przez jak najdłuższy czas. Przykładamy dużą wagę do solidności konstrukcji oraz do tego, jak prezentują się detale.
  4. Terminowo dostarczamy wyróbW efekcie naszych skrupulatnych działań, klient otrzymuje starannie wykonany produkt, idealnie dopasowany do jego potrzeb.

Dlaczego odpowiednie miejsce pracy jest tak ważne?

Ergonomia jest dziedziną, która zajmuje się zapewnieniem bezpieczeństwa w miejscu pracy i stworzeniem pracownikom warunków, które pozwolą im rozwinąć w pełni swoje możliwości, a więc poprawić wydajność wykonywanych zadań. Aby stworzyć takie środowisko, bada się warunki pracy pod kątem tego, jak są dopasowane do konkretnego pracownika. Nasz proces rozpoznawania potrzeb klienta idealnie odpowiada więc założeniom zasad ergonomii.

Biuro lub inne miejsce pracy, które wyposażono zgodnie z zasadami ergonomii, pozwala w pełni wykorzystać potencjał pracowników. Spersonalizowane meble biurowe na zamówienie pozwalają uniknąć różnorodnych nieprzyjemnych skutków pracy siedzącej. Podwyższony komfort pracownika przekłada się na jego skupienie, a za tym płynie zwiększona efektywność. Każdy przedsiębiorca powinien więc zwrócić uwagę na tę kwestię i wykorzystać możliwości, jakie płyną z wyposażenia się w specjalistyczne meble firmowe na zamówienie.

Oprócz cech funkcjonalnych pozytywnie wpływających na komfort pracowników, nasze meble biurowe na zamówienie są też spójnym elementem architektury wnętrza. Miejsce pracy może mieć interesujący charakter i nowoczesny design. Tworząc lady recepcyjne lub biurka na wymiar, zwracamy uwagę na to, jak ten element aranżacji będzie komponował się z dotychczasowym wystrojem pomieszczenia.

Prezentujemy nowoczesne podejście. Polega ono na tym, że dbamy zarówno o funkcjonalność mebla (odpowiednia wysokość, możliwość regulacji), jak też o jego estetyczny charakter. Takie kompleksowe podejście sprawia, że grono naszych zadowolonych klientów nieprzerwanie się poszerza.

Aby stworzyć ergonomiczne rozwiązania do firmy, konieczna jest owocna współpraca. Oferujemy otwartość, życzliwość, bogate doświadczenie oraz profesjonalne podejście do każdego klienta. Chętnie zapoznamy się z Państwa potrzebami i spróbujemy wykreować nowoczesne, ergonomiczne stanowisko pracy.

Realizacje wykonujemy głównie na terenie: Warszawa i okolice – Błonie, Brwinów, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Ożarów Mazowiecki, Żyrardów oraz Łódź, ale zasięg naszego działania to cała Polska.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi Realizacjami