Od czego zacząć

Zamówienia realizujemy na podstawie ustaleń z klientem oraz naszego projektu wykonawczego lub na podstawie projektu architekta/projektanta. Zapewniamy pełne doradztwo techniczne i projektowe na każdym etapie realizacji. Realizacja odbywa się w poniższych etapach:

  1. Wycena i oferta
  2. Podpisanie umowy
  3. Pomiar, prace przygotowawcze, technologiczne, projektowe, ustalenia szczegółowe
  4. Akceptacja zrobionego przez nas projektu wykonawczego 3D i ewentualne zmiany.
  5. Produkcja
  6. Montaż

Minimalne zamówienie w naszej firmie

Przyjmujemy zamówienia na zabudowę meblową do wszystkich pomieszczeń z wykorzystaniem co najmniej jednej całej ściany w pomieszczeniu (np. szafa, biblioteka) lub np. dwie szafy wnękowe, jedna duża, komplet mebli do łazienki (np. szafka pod umywalkę + zabudowa pralki + zabudowa geberitu).

W przypadku zamówienia kuchni lub innej zabudowy możemy dodatkowo wykonać pojedynczą szafkę lub inne meble wliczane do jednego zamówienia. Pojedyncze szafki i inne małe zamówienia wykonujemy wyłącznie w ramach większego zamówienia np. kuchnia + szafka pod umywalkę.

Bezpłatna wycena

1. Zbierz informacje o wymiarach pomieszczeń

Możesz zmierzyć je samodzielnie i nanieść na własnoręcznie wykonany rzut pomieszczeń, lub wysłać nam rzuty udostępnione przez dewelopera/projektanta. Możesz również zrobić zdjęcia pomieszczenia i zaznaczyć wymiary w programie Paint – każdy sposób jest dobry.

2. Powiedz nam czego oczekujesz

Opisz, tak jak potrafisz, jak zabudowa miałaby wyglądać. Kształt zabudowy, kolor frontów, kolor blatów (jeżeli się orientujesz dodaj informacje z jakich materiałów miałyby być wykonane np. laminat, lakier, akryl, fornir, kamień).  Np. „Chciałabym, aby kuchnia była w kształcie litery L z wyspą, górne szafki tylko na ścianie „A”, płyta grzewcza w wyspie i nad nią okap, zlew na ścianie „B”. Kolor frontów biały, kolor blatu czarny, blat najchętniej z kamienia.”

3. Prześlij informacje i czekaj na wycenę

Zebrane informacje prześlij do nas na adres: wyceny@formanufaktura.com
Nie zapomnij dopisać również na kiedy potrzebujesz realizację (np. Termin montażu mebli luty/marzec 2024 r.). Prosimy również o podanie numeru telefonu. Będziemy mogli powiadomić Cię SMS-em o przesłanej wycenie.

Wykorzystujemy produkty takich marek jak