Meble do przedpokoju – na wymiar i na zamówienie

Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, do którego wchodzi odwiedzająca nas osoba. Można więc powiedzieć, że jest to swoista wizytówka mieszkania. Często jednak zdarza się, że ta część domu jest nieco pomijana i raczej nie przykłada się dużo uwagi do jej wystroju. Takie podejście przeważnie wynika z faktu, że przedpokój to stosunkowo mała część mieszkania. Nie ma tu miejsca na nic zbędnego, bo jakiekolwiek przedmioty ustawione w tej przestrzeni mogą zmniejszyć jej funkcjonalność. Z tego powodu planując aranżację przedpokoju, warto skupić się na wykończeniu oraz na meblach o wysokiej funkcjonalności.

Meble do przedpokoju – jakie warianty sprawdzą się niemal w każdy mieszkaniu?

  1. Szafy do przedpokoju do zabudowyNawet w niewielkich mieszkaniach w bloku można spotkać się z przestrzenią przeznaczoną na szafę do przedpokoju do zabudowy. Taki mebel to cenne wyposażenie, zwłaszcza w lokalach o małym metrażu. Najczęściej jest bardzo pojemny i pozwala zagospodarować całą przestrzeń, od ziemi, po sufit. Aby doskonale wykorzystać potencjał własnego mieszkania, dobrym pomysłem będzie zdecydowanie się na szafy do przedpokoju na zamówienie. Tylko taki mebel szczelnie wypełni przestrzeń, która została zaprojektowana z myślą o szafach do przedpokoju. Warianty na wymiar pozwalają też nieco poeksperymentować w kwestiach kolorystyki i materiałów. Właśnie w ten sposób tworzymy rozwiązania w naszej firmie – precyzyjnie podchodzimy zarówno do wymiarów, podanych przez klienta, jak też i do estetyki szafy do przedpokoju na wymiar.
  2. Siedziska do przedpokoju na zamówienieTakie meble sprawdzą się najlepiej w odrobinę większych pomieszczeniach. Wygodne siedziska do przedpokoju tapicerowane prezentują się elegancko i pozwalają w wygodny sposób zdjąć lub założyć obuwie. Meble do siedzenia można zaprojektować w taki sposób, żeby pełniły też funkcję przydatnego schowka. Siedziska do przedpokoju na wymiar to doskonały wariant dla osób, ceniących elegancki wygląd wyposażenia i poszukujących dodatkowego miejsca do przechowywania.
  3. Inne meble do przedpokoju na wymiarTworzymy przede wszystkim takie meble do przedpokoju jak szafy i siedziska. Rozwiązaniem zasługującym na uwagę są też panele ścienne do przedpokoju. W naszej ofercie znajdą Państwo warianty płaskie i żebrowane. Pozwalają szybko odmienić wygląd przestrzeni, wprowadzić do niej ciekawą atmosferę i wprowadzić nutę nowoczesności. Panele montujemy albo za pomocą kleju (montaż bezpośrednio na ścianach), albo na specjalnej podkonstrukcji. Jeśli mają Państwo konkretną wizję mebla do przedpokoju na wymiar, chętnie się z nią zapoznamy i sprawdzimy, w jaki sposób możemy pomóc Państwu ją zrealizować.

Dlaczego warto zadbać o urządzenie przedpokoju?

Oprócz kwestii tak oczywistych, jak funkcjonalność nowoczesnych szaf do przedpokoju na zamówienie, taka dobrze urządzona przechodnia przestrzeń może odwdzięczyć się również w inny sposób – dopełniając wygląd całego mieszkania. Zaniedbany lub niewłaściwie urządzony przedpokój może zaburzyć harmonię pozostałych pomieszczeń. Skrupulatnie zaaranżowany salon straci na swej atrakcyjności, jeśli osoba przebywająca w tej przestrzeni będzie dostrzegać zaniedbany przedpokój. Bywa, że niektórzy mają problem z doborem odpowiedniej kolorystyki mebli do przedpokoju na zamówienie. Klienci najczęściej decydują się neutralne barwy. Taki dobór kolorów sprawi, że przedpokój będzie stanowił subtelne połączenie między pomieszczeniami, nie „kłócąc” się z estetyką każdego z nich.

Czym charakteryzują się nasze meble do przedpokoju?

Wybierając naszą firmę, wybierają Państwo meble solidne i precyzyjnie wykonane. Przedpokój powinien być dopasowany do stylu, w jakim urządzono pozostałe pomieszczenia mieszkania. Zwracamy uwagę zarówno na ogólną prezentację mebla, jak i też na wykonanie najmniejszych detali konstrukcji. Na co dzień pracujemy z różnymi klientami. Mogą oni liczyć na naszą pomoc, niezależnie od tego, czy są fanami estetyki klasycznej, czy może chętniej podążają za aktualnymi trendami.

Realizacje wykonujemy głównie na terenie: Warszawa i okolice – Błonie, Brwinów, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Ożarów Mazowiecki, Żyrardów oraz Łódź, ale zasięg naszego działania to cała Polska.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi Realizacjami