Meble na zamówienie na wymiar

Jesteśmy Warszawskim producentem mebli na wymiar. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Projektowanie i produkcja mebli na zamówienie w Warszawie

Meble na zamówienie to nie tylko wyzwanie dla standardu życia i dążenia do indywidualności, ale często konsekwencja okoliczności. Gotowe meble nie zawsze pasują do wymiarów pomieszczeń, nie pozwalają na racjonalne wykorzystanie powierzchni użytkowej. Meble na wymiar mają mnóstwo oczywistych zalet. Formanufaktura to nasza firma rodzinna, w której wykonujemy meble zgodnie z indywidualnymi projektami, biorąc pod uwagę cechy układu i wielkości pomieszczeń. Klient ma możliwość wyboru odpowiedniej kolorystyki, materiałów i wyposażenia mebli, jego stylu i wzornictwa.

Meble na zamówienie w Warszawie

Istnieje opinia, że meble na zamówienie są droższe niż meble gotowe. Ale to duży błąd. W rzeczywistości są tańsze:

 1. Po pierwsze, klient może wybrać materiał. Drewno można zastąpić MDF, fornirem, płytą wiórową lub plastikiem
 2. Po drugie, można zminimalizować lub całkowicie zrezygnować z aluminium, szkła lub lustra
 3. Po trzecie, złożone struktury można uprościć. Na przykład zamiast dwóch szaf półmetrowych możecie Państwo zamówić jedną metrową
 4. Po czwarte, można zmniejszyć koszty dzięki komponentom i akcesoriom.

Nasza firma działa w Warszawie meble na wymiar wykonujemy profesjonalnie z tradycyjnych materiałów, z uwzględnieniem wszystkich Państwa życzeń:

 1. Parametry
 2. Projekt
 3. Kolor
 4. Rodzaje wyposażenia
 5. Rodzaj mechanizmu, itp.

Designerskie meble na wymiar zawsze są poszukiwane przez koneserów niestandardowych wnętrz, wykonywane według indywidualnego projektu autora, stanowią niezniszczalne pomysły harmonizacji: komfort powinien być piękny i praktyczny. Oryginalne produkty są uważane za dzieło sztuki, a jednocześnie są w pełni funkcjonalne i dostępne do użytku w domu, w biurze lub w pomieszczeniach komercyjnych.

Meble na zamówienie produkowane do wyposażenia pomieszczeń w firmach

Oryginalne meble na indywidualne zamówienie są często kupowane do wyposażenia firm w celu osiągnięcia jak największej wyjątkowości wnętrza. Jeśli potrzebuje Państwo niedrogich a zarazem luksusowych mebli, które podkreślą korporacyjny styl firmy, zrealizujemy takie zamówienie. Przesuwne szafy zmieszczą się w dowolnym miejscu dzięki różnorodności stylów i koncepcji geometrycznych.

Wykonamy dopasowanie stanowisk do oczekiwań osób, które będą przy nich pracowały, wygodne duże biurka, ekskluzywne lady recepcyjne, stanowiska pracownicze to tylko przykłady zrealizowanych prac. Nasze meble znajdują się w biurowcach, sklepach tekstylnych oraz wielu innych firmach. Opracowując projekt specjaliści dostosowują wysokość blatu w przypadku pracy stojącej i siedzącej, szuflady oprócz funkcji przechowywania mogą stanowić praktyczne oparcie na nogi. Projektanci opracowując konkretne meble jednocześnie tworzą ergonomiczne miejsca pracy, osoby wykonując swoje zadania zawodowe nie będą odczuwały zmęczenia i miały wszystko w zasięgu ręki.

Produkcja mebli na wymiar

Najlepsze meble na wymiar wykonane z trwałych materiałów tworzone są profesjonalnych rzemieślników. Zgodnie z ustalonym projektem można zamówić:

 1. Kuchnie na wymiar – nie ma znaczenia, w jakim stylu zostaną zamówione meble, mamy doświadczenie w produkcji nowoczesnych szafek a także klasycznych. Meble kuchenne są wyposażone w wygodne i trwałe mechanizmy do szuflad i szafek. Nasi specjaliści dokładają starań, aby meble stały się wizytówką domu, dlatego potrafią łączyć estetykę z funkcjonalnością, design z wzornictwem.
 2. Meble na zamówienie do wyposażenia całego mieszkania – przyjmujemy zamówienia na produkcję zabudowy meblowej garderoby, łazienki, biblioteki. Meble do zabudowy są racjonalną opcją dla ergonomicznego projektowania wnętrz i są odpowiednie dla każdego rodzaju lokalizacji. Projektujemy szafki RTV, biurka dla dzieci i młodzieży, różne meble wolnostojące a także elementy tapicerowane na przykład szafa z tapicerowanym siedziskiem.

Produkując w Warszawie meble na wymiar wszystkie produkty są w pełni zgodne z wymiarami zawartymi w projekcie i zapewniają praktyczne korzystanie. Wysokiej, jakości meble to symbioza lojalnej ceny i praktyczności.Takie produkty wykonuje nasza firma, są wyjątkowe, ponieważ pochodzą od autora. Nie można ich spotkać w innym domu lub mieszkaniu. Warszawskie meble na zamówienie mają mnóstwo oczywistych zalet. Macie Państwo możliwość wyboru odpowiedniej kolorystyki, materiałów i wyposażenia mebli, jego stylu i wzornictwa. Meble fornirowane są wykonane w jasnych i ciemnych kolorach i jak najbardziej imitują naturalne drzewo. Meble na wymiar idealnie pasują do salonu, do sypialni i przedpokoju.

Usługa wykończenia wnętrza

Nasza firma nie tylko produkuje w Warszawie meble na zamówienie, świadczymy również usługę wykończenia wnętrz. Poza organizowaniem działań związanych z montażem mebli, zajmujemy się także robotami wykończeniowymi to znaczy: modyfikacje instalacji gazowej, wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej. Ponadto pracownicy firmy wykonują montaż parapetów oraz stawianie ścianek z karton gipsu, gipsowanie itd.

Posiadamy doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz, stale rozwijamy swoją produkcję, posiadamy nowoczesny park maszynowy, projektujemy oraz wykonujemy meble dla firm i klientów indywidualnych. Dla uzyskania najlepszych efektów designerskich wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne i nadal wykorzystujemy standardowe metody pracy.

W naszej ofercie znajdą Państwo także:

 1. Meble do kuchni na wymiar
 2. Meble łazienkowe na wymiar
 3. Meble do salonu na wymiar
 4. Meble do sypialni na wymiar
 5. Meble do przedpokoju na wymiar
 6. Meble wolnostojące na wymiar
 7. Szafy wnękowe na wymiar
 8. Meble dla firm
 9. Panele ścienne i sufitowe

Realizacje wykonujemy głównie na terenie: Warszawa i okolice – Błonie, Brwinów, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Ożarów Mazowiecki, Żyrardów oraz Łódź, ale zasięg naszego działania to cała Polska.