Nasze rozważania

Blog #20: Jakie zabudowy meblowe w holach?

Dlaczego warto zwracać większą uwagę na selekcję wyposażenia do przedpokoju i jak nowoczesne rozwiązania na wymiar mogą wpływać na Twoją wygodę?

Znalezienie wyposażenia do domu to trudne zadanie, na które warto poświęcić trochę czasu i zastanowić się, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w wybranych pomieszczeniach. W przypadku salonu, kuchni czy łazienki zazwyczaj wiemy, czego oczekujemy od mebli i wybieramy zabudowę, która pięknie się prezentuje i spełnia swoją funkcję. Jeżeli chodzi o hol czy korytarz są one pomijane podczas ergonomicznej i stylowej aranżacji – a nie powinny! To właśnie logicznie urządzona przestrzeń może ułatwić organizację w całym domu. Przekonaj się dlaczego warto zwracać większą uwagę na selekcję wyposażenia do przedpokoju i jak nowoczesne rozwiązania na wymiar dostępne w ofercie pracowni Formanufaktura mogą wpływać na Twoją wygodę!

Jaką wybrać zabudowę meblową w holu i korytarzu tak, aby lepiej zorganizować przestrzeń?

Bez względu na to czy hol w Twoich czterech kątach jest mały czy duży, warto przemyśleć kwestię jego organizacji, ponieważ może ona wpływać nie tylko na porządek i schludny wygląd przedpokoju, ale również całego domu! Wybór praktycznej i nowoczesnej zabudowy meblowej w holu na wymiar może ułatwić przechowywanie wielu przedmiotów. Tworząc meble dopasowane do swoich potrzeb zyskasz miejsce na pomieszczenie sprzętów codziennego użytku – odkurzacza, suszarki na pranie czy deski do prasowania – jak i butów oraz odzieży wierzchniej.

Zabudowy meblowe w holu – czy styl i funkcjonalność mogą iść ze sobą w parze?

Funkcjonalność i ergonomiczność to nie jedyne cechy, którymi powinna charakteryzować się zabudowa do holu lub korytarza – w parze z nimi może iść również styl i nowoczesność! Przedpokój jest jednym z pierwszych pomieszczeń, które widzą Twoi goście i domownicy po wejściu do środka, właśnie dlatego podczas wyboru mebli na wymiar do korytarza takich jak siedziska czy szafy warto uwzględnić stylowe rozwiązania aranżacyjne – elementy tapicerowane lub fronty wykonane z materiału pasującego do reszty wyposażenia.

Nowoczesne meble na wymiar, które odmienią korytarz w Twoim domu!

Zależy Ci na tym, aby Twój hol prezentował się nowocześnie, oryginalnie i był lepiej zorganizowany? Wybierz nasze zabudowy meblowe w holu i pozwól, abyśmy stworzyli dla Ciebie wyposażenie na wymiar, które sprawi, że przestrzeń Twojego przedpokoju stanie się ergonomiczna i zachwyci każdą osobę odwiedzającą Twoje progi!

Jeżeli macie Państwo pytania, proszę się nie wahać i kierować je do nas. Jak możecie się z nami skontaktować? Wszystko znajdziecie w zakładce kontakt.

Zobacz nasze realizacje i wszystkie zabudowy meblowe w holu.

Realizacja #34: Hol na poddaszu

Realizacja #28: Hol

Realizacja #44: Posiadłość pod Warszawą

Realizacja #31: Szafy z siedziskiem w przedpokoju

Realizacja #13: Zabudowa ściany korytarza, ukryta szafa

Realizacje http://www.formanufaktura.com