Spójna realizacja całego domu

Takie zadania uwielbiamy! Trudne, absorbujące, bardzo eleganckie – taką realizacją jest niewątpliwie Posiadłość pod Warszawą. Tym razem przedstawimy efekty współpracy z projektantem, który przygotował koncepcję tego miejsca z uwzględnieniem nowoczesnych mebli na wymiar. Projekt wykonawczy i realizację powierzono nam. Lubimy takie współprace, bo wynoszą realizacje na najwyższy poziom. Kiedy mówimy o najwyższej jakości wykonania, oprócz precyzji mamy na myśli także dobór materiałów, zdobienia, funkcjonalność i detale. Takie realizacje, pomimo iż wyglądają na pozornie proste w swojej formie, są bardzo wymagające i pochłaniające bardzo dużo czasu. Wiemy jednak, że efekty są piorunujące.

Najwyższa jakość materiałów i wykonania

Patrząc na tę realizację nasuwają nam się słowa: szlachetnie, elegancko i z klasą. Cała realizacja wykonana jest w stylu nowoczesnym z unikalnymi rozwiązaniami technicznymi i wizualnymi. Oczywiście nie zapomnieliśmy również o funkcjonalności i wygodzie użytkowania. Wszystko jest tutaj przemyślane w taki sposób, żeby stworzyć niepowtarzalny klimat tego miejsca zarówno pod względem wyglądu, jak również spełniając wszelkie oczekiwania pod względem użytkowym. Wszystko tutaj ma swoje miejsce, poczynając od przedmiotów użytkowych, a kończąc na systemach audio video. Warto również zwrócić uwagę na użyte materiały, króluje nasz rodzimy, szlachetny fornir Dąb naturalny z licznymi sfrezowaniami idealnie wpisujący się w klimat nowoczesnych mebli. Frezowania nadają niepowtarzalny charakter tej realizacji i widoczne są w wielu elementach. Dodatki w postaci szkła, luster, czarnych elementów lakierowanych oraz spieków Petra Di Savoya Perla świetnie dopełniają całości. Wnętrze jest eleganckie, luksusowe i maksymalnie dopasowane do oczekiwań Inwestorów. Projekt wykonawczy i realizacja: formanufaktura.com

Czy warto decydować się na realizację całego domu na raz?

Jeśli zależy Ci na spójnym wyglądzie swoich pomieszczeń warto zastanowić się nad kompletną realizacją całego domu lub mieszkania. Jest to jednorazowo większy wydatek, jednak sumarycznie rozwiązanie tańsze. Ponadto realizacja całej inwestycji pozwala na maksymalizację funkcjonalności Waszych domów i mieszkań, zachowanie jednolitego stylu – także w kwestii wykonawstwa. Realizowaliśmy już takie zamówienia w mieszkaniu na osiedlu Bohema na warszawskiej Pradze, czy całego Domu w Lesie, gdzie zaproponowanie materiałów, które będą do siebie pasowały, będą spójne kolorystycznie i stylowo jest znacznie prostsze. Przede wszystkim wypracowujemy tzw. efekt WOW. Gwarantujemy, że zrobi wrażenie.

Projekt wykonawczy i realizacja: formanufaktura.com