Kuchnia szafirowa

Niewiele osób decyduje się na tak wyjątkowy i mocny kolor, jakim jest szafir. Ta kuchnia stała się przez to wyjątkowa. Naszą misją było, aby została maksymalnie dopasowana do potrzeb użytkowników. Co ważne, została zaprojektowana wspólnie z udziałem inwestorów. Taka współpraca szczególnie cieszy, kiedy jej efektem jest coś tak ciekawego i niepowtarzalnego.
Zobacz też kolejną kuchnię w wyjątkowym kolorze cukierkowego błękitu.

Użyte materiały

Inwestorzy zdecydowali się na połączenie nowoczesnego stylu z klasycznymi rozwiązaniami. Fronty są frezowane a ich kolor profesjonalnie określimy jako NCS S5030-R80B oraz NCS 1000-N (wiszące) ze złotymi uchwytami. Musimy przyznać, że prezentują się znakomicie. Całości dopełnia naturalny kamienny blat – Granit Biały. Cały proces tworzenia tej zabudowy kuchennej przebiegał z naciskiem na oczekiwania inwestorów oraz na ergonomię, wygodę użytkowania i design – całości zabudowy jak również jej poszczególnych elementów.

Funkcjonalność na pierwszym miejscu

Kuchnia została zaprojektowana tak, aby wykorzystać w najbardziej efektywny sposób przestrzeń. Jest miejsce na dużą, rodzinną lodówkę, jest bardzo dużo roboczego blatu, zabudowa piekarnika w słupku, a nawet miejsce dla zwierzaka. Tu także wypijemy kawę przy półwyspie. Nie ma tu miejsca na puste przestrzenie, dlatego szafki i szafeczki są dosłownie wszędzie. Dzięki temu można zachować porządek w kuchni, która jest otwarta na część salonową.

Zobacz naszą realizację Bohema, w której użyto odważnych połączeń kolorostycznych, co może Cię dodatkowo zainspirować.

Projekt i realizacja: formanufaktura.com

Napisano o nas!

Miło nam poinformować, że ta realizacja została opisana w magazynie Decoration & Design nr 55, 2021 Living Room nr 65

Decoration & Design to nowoczesny magazyn o architekturze wnętrz i designie. W każdym numerze zamieszczamy nowoczesne, designerskie oraz ekskluzywne aranżacje – rezydencje, apartamenty, lofty i mieszkania. Prezentujemy najnowsze trendy oraz materiały w aranżacji wnętrz. Magazyn pokazuje jak duży wpływ ma design na otaczającą nas przestrzeń. To pismo dla każdego, kto interesuje się wzornictwem przemysłowym i nowoczesną architekturą.

Privacy Preference Center